Ürün portföyünü kuruluşundan itibaren çeşitlendirmeye başlayan firmamız kalitede Avrupa standartlarını yakalamayı kendisine ilke edinmiştir.

Sağlık sektörüne girdiğinden bu yana AR-ES ismi, yüksek kaliteli ve güvenilir tıbbi ürünlerle birlikte anılmaya başlamış ve sektörün en büyük üreticileri arasına girmiştir.Yapılan yatırımlarla sürekli büyümeye devam eden AR-ES Sağlık Ürünleri 3600 m2 alana sahip beş katlı binasında,dört farklı üretim alanını içerisinde barındıran kompleks bir yapıya kavuşarak, pazara yeni medikal ürünler sunmuş olup, ihracatınıda sürekli geliştirerek, Dünyayı saran bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Tüm üretim bölümleri amaca yönelik modern, günümüze uygun makinelerle donatılmış olup, ilgili standartlara ve, yönetmeliklere uygundur, Kalite kontrol bölümleri ile kalitesi devamlı denetim altında tutulmaktadır.

Üretilen kaliteli ürünlerimiz dünyada 34 ayrı ülkeye ihraç olmakta ve bu alanda ülkemize artı katma değer katmaktadır. Kalite sertifikaları olarak ISO 13485:2003 ve CE 1984 sertifikalarına sahip AR-ES Sağlık Ürünleri  ecza depoları ve itriyat depoları aracılıyla eczanelere, direkt veya medikaller aracılığıyla da hastanelerin kullanımına sunulmaktadır.